BYD M6 (2010)

BYD M6
Ilustracja
BYD M6 przed liftingiem
Producent

BYD Auto

Zaprezentowany

Kwiecień 2010

Okres produkcji

2010–2017

Miejsce produkcji

Chiny Shenzhen

Następca

BYD Song Max

Dane techniczne
Segment

minivan segmentu D

Typy nadwozia

5-drzwiowy minivan

Skrzynia biegów

5-biegowa manualna
4 i 6-biegowa automatyczna

Napęd

przedni

Długość

4820 mm

Szerokość

1810 mm

Wysokość

1765 mm

Rozstaw osi

2960 mm

Masa własna

1710–1760 kg

Liczba miejsc

5-7

Dane dodatkowe
Pokrewne

BYD e6

Konkurencja

Baojun 730
Chery Arrizo M7

BYD M6 – samochód osobowy typu minivan klasy średniej produkowany pod chińską marką BYD w latach 2010–2017.

Historia i opis modelu

BYD M6 - tył
BYD M6 po liftingu

W kwietniu 2010 roku podczas międzynarodowych targów samochodowych w Pekinie BYD Auto przedstawił swojego pierwszego minivana pod podstacią dużego modelu M6[1]. Samochód utrzymany został w charakterystycznych, obłych proporcjach z ostro zarysowanymi reflektorami, wąską osloną chłodnicy oraz dużą powierzchnią przeszkloną. Chińska firma w ten sposób odtworzyła istniejący już projekt Toyoty Previi[1] zarówno pod kątem cech wyglądu, jak i proporcji nadwozia i projektu kabiny pasażerskiej.

Wewnątrz kokpit został utrzymany w estetyce typowej dla minivanów, z rozbudowanmy tunelem środkowym, dwoma niezależnymi podłokietnikami przymocowanymi do siedziska, a także szeroką konsolą centralną wzbogaconą o centralnie umieszczony ekran dotykowy. Do napędu M6 wykorzystane zostały dwie benzynowe jednostki dostarczone przez Mitsubishi: dwulitrowa o mocy 138 KM oraz 2,4-litrowa o mocy 164 KM[2].

Lifting

Niespełna 3 lata od premiery, w lutym 2013 roku zaprezentowana została wersja po restylizacji. Z zewnątrz BYD M6 przeszedł kosmetyczne zmiany wizualne, zyskując przeprojektowany zderzak z chromowanymi akcentami, a także inaczej wyglądającą osłonę chłodnicy i jasne wkłady reflektorów[3]. Ponadto, producent przeprojektował też deskę rozdzielczą, odchodząc od pierwotnego projektu odtwarzającego Toyotę Previę[3].

Sprzedaż 

Głównym rynkiem zbytu dla M6 został wewnętrzny rynek chiński, gdzie sprzedaż minivana rozpoczęła się niedługo po premierze, we wrześniu 2010 roku[4]. Podczas konferencji towarzyszącej rynkowemu debiutowi towarzyszyli inwestorzy w niewielką, rozwijającą się wówczas firmę BYD Auto, w postaci amerykańskich miliarderów: Warrena Buffetta i Billa Gatesa[4].

Silnik

  • R4 2.0l 138 KM
  • R4 2.4l 164 KM

Przypisy

  1. 1 2 Beijing Auto Show Preview: BYD M6. [dostęp 2026-01-22]. (ang.).
  2. ↑ BYD M6 MPV Priced. [dostęp 2026-01-22]. (ang.).
  3. 1 2 Facelifted BYD M6 hits the Chinese auto market. [dostęp 2026-01-22]. (ang.).
  4. 1 2 BYD M6 Listed, with help from Buffet and Gates. [dostęp 2026-01-22]. (ang.).