American City Business Journals

англ. American City Business Journals Редагувати інформацію у Вікіданих
Країна США Редагувати інформацію у Вікіданих
ТипМедіаконгломерат, вебсайт, організація Редагувати інформацію у Вікіданих

Засновано1982 Редагувати інформацію у Вікіданих
ВласникAdvance Publicationsd Редагувати інформацію у Вікіданих
Головний офісШарлотт Редагувати інформацію у Вікіданих

acbj.com​(англ.) Редагувати інформацію у Вікіданих
CMNS: American City Business Journals у Вікісховищі Редагувати інформацію у Вікіданих

American City Business Journals, Inc. (ACBJ) — американське газетне видавництво, що базується в Шарлотті, штат Північна Кароліна. ACBJ видає The Business Journals, який містить місцеві ділові новини для 44 ринків США, причому видання для кожного ринку називається відповідно до цього ринку, а також публікує Hemmings Motor News і Inside Lacrosse. Компанія належить Advance Publications. Компанія отримує дохід від зовнішньої реклами та оголошень у своїй щотижневій газеті, а також від онлайн-реклами на своєму вебсайті та від бізнес-моделі передплати.

Вебсайт bizjournals.com під загальною назвою The Business Journal містить місцеві ділові новини з різних міст США, а також архів, який містить понад 5 мільйонів бізнес-новин, опублікованих з 1996 року. Станом на серпень 2021 року його щотижня відвідують понад 3,6 мільйона читачів[1].

Історія

Компанія була заснована в 1982 році Майком Расселом із запуском Kansas City Business Journals[2].

У 1985 році компанія стала публічною компанією через первинне публічне розміщення і торгувалася як позабіржова акція[2].

У 1986 році компанія придбала повний набір публікацій від Business Journal Publications, включаючи Business Journal of St. Louis, а також кілька інших ділових журналів та юридичних видань[2].

У 1986 році Майк Рассел придбав десять міських ділових газет у шести штатах і столиці країни у підрозділу Scripps-Howard Business Journals компанії Scripps-Howard Newspapers: Фенікс (Арізона); Лос-Анджелес, Сан-Дієго і Сан-Франциско (Каліфорнія); Атланта (Джорджія); Даллас-Форт-Ворт і Г'юстон (Техас); Сіетл (Вашингтон); а також Вашингтон, округ Колумбія і видання Південної Флориди, що об'єднує Маямі/Форт-Лодердейл.

Рей Шоу приєднався до компанії в 1989 році і був головою і головним виконавчим директором компанії протягом 20 років до своєї смерті в 2009 році[3]. Під керівництвом Шоу компанія перенесла свою штаб-квартиру з Канзас-Сіті, штат Міссурі, до Шарлотти, штат Північна Кароліна, і значно збільшила кількість своїх видань[3].

У 1995 році компанію придбала Advance Publications за $258,8 млн (еквівалент $472,8 млн у 2023 році)[4].

У 2001 році компанія уклала партнерство з Microsoft для надання контенту для сайту bcentral.com[5].

У 2007 році компанія придбала Inside Lacrosse[6].

У 2012 році сестринська компанія Condé Nast перенаправила Portfolio.com на сторінку стартапів ACBJ[7].

У 2020 році компанія започаткувала партнерство з книговидавництва[8][9][10].

Щорічні нагороди

Видання публікує наступні щорічні нагороди для кожного міста:

  • The Business Journal's Forty Under 40 перераховує 40 найуспішніших підприємців віком до 40 років. Публікується з 1992 року[11][12].
  • The Business Journal's Best Places to Work складає рейтинг найкращих компаній у місцевих регіонах за найкращим досвідом роботи для співробітників. Рейтинг визначається на основі опитувань щодо лідерства, корпоративної культури та комунікацій. Різні міста можуть використовувати різні методології та оцінювати різну кількість роботодавців[13][14].

Примітки

  1. ↑ American City Business Journals. acbj.com. Процитовано 2 серпня 2021.
  2. ↑ а б в Singer, Dale (30 вересня 1986). Business Journal, St. Louis Magazine Sold. St. Louis Post-Dispatch. Т. 108, № 273. St. Louis, Missouri: Pulitzer, Inc. с. 7C — через Newspapers.com.
  3. ↑ а б Shaw, Whitney (20 липня 2009). ACBJ Chairman Ray Shaw dies at 75. American City Business Journals.
  4. ↑ Reiser, Emon (14 серпня 2020). This Week in 1995: Advance Publications buys ACBJ. American City Business Journals.
  5. ↑ Microsoft and American City Business Journals Form Alliance (Пресреліз). Microsoft. 22 січня 2001.
  6. ↑ American City to buy Inside Lacrosse Magazine. American City Business Journals. 20 листопада 2007.
  7. ↑ Murray, Lance (13 червня 2012). Upstart Business Journal launches with focus on entrepreneurship. American City Business Journals.
  8. ↑ Bizwomen's parent company partners with Advantage Media Group to launch Business Journals Books. American City Business Journals. 22 липня 2020.
  9. ↑ Business Journal Books Starts Advantage Books. City Business Journals. 21 липня 2020.
  10. ↑ Business Journals Books website.
  11. ↑ Kass, Mark (5 січня 2012). Business Journal names Forty under 40 winners.
  12. ↑ Columbus Business First 40 under 40 search. American City Business Journals.
  13. ↑ Kuehn, Nancy (16 серпня 2018). Best Places to Work.
  14. ↑ The Best Places to Work for in Los Angeles 2019: A Look at the Winners. American City Business Journals. 16 серпня 2019.

Посилання